O firmie

Lunamit to Angelika i Konrad - partnerzy nie tylko w tworzeniu, ale i w życiu. Z chęci stworzenia czegoś atrakcyjnego dla zielonych przyjaciół jesienią 2019 powstał pomysł doniczki głowy. Było to spore wyzwanie, bo nie tak łatwo stworzyć coś od zera bez pomocy podwykonawców oraz gotowych rozwiązań. Na początku tej przygody nie myśleliśmy o sprzedaży, ale zainteresowanie tworem zachęciło do pracy.

Jesteśmy autorami prototypu, tworzymy formy oraz produkty, które możesz kupić w sklepie. Wiele rozwiązań to efekty ciągłej nauki oraz testów, które na celu miały udoskonalenie głów do dzisiejszego stanu. Dbamy o każdy szczegół - głowy są wodoszczelne, zabezpieczone i wciąż mogą oddychać. Polecają się na doniczki (naczynia na rośliny) czy dekoracje wnętrz.

Kolektyw Lunamit to synergia z zaprzyjaźnionymi twórcami, bo w cięższych czasach trzeba się wspierać i łączyć siły, by po wszystkim być jeszcze silniejszym!

 

Podoba Ci się głowa, której nie ma jej w sklepie? Może marzysz o jakiejś kolorystyce? Napisz do nas, podeślij zdjęcie i złóż zamówienie. Uwielbiamy realizować fantazje klientów - wiele projektów powstało w ramach takiej współpracy. W informacji zwrotnej poinformujemy Cię o możliwościach oraz przybliżonym czasie realizacji 🔮

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej lub podejrzeć wyprzedane produkty zapraszamy na nasze social media. Znajdziesz nasz na Instagramie oraz Facebooku pod nazwą Pracownia Lunamit 🛸

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl